Mielavs un Pārcēlāji

Mielavs un Pārcēlāji pēc 7 gadu pauzes izdod jaunu plati un gatavojas turnejai

Mielavs un Pārcēlāji pēc 7 gadu pauzes izdod jaunu plati un gatavojas turnejai

Mielavs un Pārcēlāji 2015UPE, 2015.gada 17.jūlijā

4.septembrī pēc 7 gadu pārtraukuma klajā nāks ansambļa Mielavs un Pārcēlāji piektais studijas ieraksts – skaņuplate „Atsaukties”. Kā viens no pirmajiem jaunās dziesmas noklausījās mūzikas aprakstīšanas lielmeistars Klāss Vāvere. Lūk, viņa iespaidi:

„Noklausījos astoņas dziesmas no Mielava & Pārcēlāju jaunā albuma. Sajūta, kā satiekot senu draugu un pārliecinoties – jā, viņš ir tāds, kā vienmēr esmu zinājis, tikai foršāks! Stilistiski izmaiņas nav lielas, bet būtiskas – kā jau pēc daudziem pazīšanās gadiem, visu izšķir nianses. Ainara intonācija ir nepretenciozāka, mazāk moralizējoša, vairāk vērojoša un reflektējoša, un tādēļ jo uzrunājošāka. Ierasti minimālistiskais, ar pārliecību un izjūtu iespēlētais instrumentālais pavadījums, kur katra nots ir pamatota, bet skan brīvi un dabiski, ir izkopts līdz stila pilnībai, un vairs nav tikai fons autordziesmas teksta vēstījumam. Tas viss veido lieliski sabalansētu daudzslāņu veselumu, kur katra dziesma ir pilnvērtīgi funkcionējoša mikropasaule. Nebrīnīšos, ja šis būs Pārcēlāju līdz šim iedarbīgākais veikums.”.

Sekojot tradīcijai, ansamblis jaunos skaņdarbus atskaņos koncertos, kas ieplānoti no 7.oktobra līdz 30.decembrim.

Aplūkot pilnu turnejas pieturvietu sarakstu un iegādāties biļetes var BIĻEŠU PARADĪZES vietnē internetā un visās šī uzņēmuma tirdzniecības vietās.

Attēlā: Mielavs un Pārcēlāji, foto: Karlīna Vītoliņa

Ver peliculas online